ukende
Донецький юридичний інститут МВС України

Новини

  Детальнiше... >  

 

26 серпня 2021 року на засіданні Вченої ради схвалено рішення редакційних колегій видань Університету та рекомендовано до друку випуск № 3 (76) 2021 збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» та випуск № 2 (2) 2021 науково-практичного журналу «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика».

Детальніше...

Електронна версія кожного випуску безоплатно розміщується на сайті Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського: https://policeyistika.dli.donetsk.ua/

Детальніше...

Шановні науковці! Інформуємо Вас, що науково-практичне видання Донецького державного університету внутрішніх справ «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика» у квітні 2021 року зареєстровано в міжнародній пошуковій базі даних «Google Scholar» та з 11 травня 2021 року включено до розділу «Наукова періодика України» в електронному архіві публікацій Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського.

  Редакційно-видавниче відділення
  відділу організації наукової роботи

 

 

  ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЖУРНАЛ «УКРАЇНСЬКА ПОЛІЦЕЇСТИКА: ТЕОРІЯ, ЗАКОНОДАВСТВО,   ПРАКТИКА» ТА СКЛАДУ РЕДАКЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ ВИДАННЯ

 

24 грудня 2020 року на засіданні Вченої ради було схвалено Положення про журнал «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика» та затверджено склад редакційної колегії журналу.

Заплановані розділи видання: організаційно-правові засади діяльності Національної поліції; проблеми досудового розслідування; оперативно-розшукова та детективна діяльність; забезпечення публічної безпеки й порядку; запобігання кримінальним та адміністративним правопорушенням; кадровий менеджмент Національної поліції; психологічний супровід поліцейської діяльності; правове забезпечення інформаційно-технічної діяльності поліції; правові аспекти надання поліцією адміністративних та інших послуг фізичним і юридичним особам; міжнародне співробітництво Національної поліції обмін досвідом.

Упродовж 2021 року (перші два номери видання) публікація  статей у журналі є безкоштовною. Починаючи з 2022 року, автори оплачуватимуть вартість публікації згідно з чинним законодавством після рекомендації випуску до друку Вченою радою інституту (вартість публікації буде визначено й оприлюднено на сайті видання). Члени редколегії, які є співробітниками ДЮІ МВС України, оплачують вартість публікації (починаючи з 2022 року) на загальних підставах;  члени міжнародної редколегії  мають право на безоплатну публікацію результатів своїх наукових досліджень один раз на рік.

Наказом ректора № 614 від 29.12.2020 затверджено Положення про журнал «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика».

 

Редакційна колегія журналу

 

Real time web analytics, Heat map tracking